Skrill Hesabı Nasıl Açılır – Paypal Yerine Skrill Kullanmak

skrill-vs-paypal

Paypal Yerine Skrill Kullanmak

Skrill hesabınıza nerelerden para kazanıp gönderebileceğinizi İnternetten Para Kazanmak 2018 başlıklı yazıda anlatmıştım.

Nedir bu Skrill dedikleri şey ? 

Bildiğiniz gibi Paypal 2016 yılında Türkiye’den çekildi. Paypal’ın Türkiye’den neden çekildiği konusunda çeşitli bir sürü haberler sunuldu. Neden çekilmiş olursa olsun bu internetten para kazanan, Paypal aracılığıyla alışveriş yapan bir çok kişinin canını sıktı. Geri dönüyor, dönecek gibi bir sürü sözler söylendi fakat görünen o ki geri dönmesi zor görünüyor. Skrill, Paypal’ın Türkiye’den ayrılması üzerine aynı Paypal gibi uluslararası para transferi yapmanızı sağlayan güvenli ve dünya tarafından kabul görmüş bir çeşit dijital cüzdan, banka hesabı veya bir ödeme yöntemidir diyebiliriz.

Paypal’ın Türkiye’de ki bu belirsiz durumu elbette ki diğer bazı ödeme kanallarının yıldızlarının parlamasına, yeni ödeme kanallarının ortaya çıkmasına neden oldu.

Skrill de bu yıldızı parlayan firmalardan bir tanesi. Paypal gittikten sonra İsviçre firması olan Skrill içinde birçok şeyler söylendi -Skrill Türkiye’ye artık ödeme yapmıyor! gibi fakat işin aslı bu değil.

Paypal’ın  Türkiye’den gitmesinden bu yana aktif bir Skrill kullanıcı olarak çeşitli zamanlarda ortalama 2-3 ayda bir Skrill üzerinden ödemelerimi sorunsuz bir şekilde almış bulunuyorum ve halen almaktayım bir sorunla karşılaştığımı hatırlamıyorum. Bir çok internet üzerinden ödeme yapan sitelerin Yandex Toloka, Anket Siteleri, Click Siteleri ve hatta bazı Bitcoin Cüzdanları ödeme yöntemi olarak Skrill’i sistemlerine eklemiş bulunmakta. Bunun yanı sıra Paypal gibi yurt dışındaki bir siteden alışveriş yapacağınız zaman Skrill hesabınızdaki parayı kullanabiliyorsunuz.

Türkiye’de şuan başka rakibi olmadığı için komisyon oranları biraz yüksek şuan için 25₺ fakat isterseniz tek seferlik 10€ ödeyip Skrill Prepaid Kartı çıkartarak Master Card desteği olan herhangi bir ATM den komisyon ödemeden çekebiliyorsunuz.

Anket Doldurarak Para Kazanma 2018
Skrill Prepaid Kartı

Tabi Skrill Prepaid Kartı çıkartabilmek için öncelikle onaylanmış bir Skrill hesabınızın olması gerekiyor.

Skrill Hesabı Nasıl Açılır ?

Skrill hesabı açmak için aşağıdaki linkleri kullanabilirsiniz.

Skrill hesabı açmak için tıklayınız.

Aşağıdaki başlıkları senin için buldum belki ilgini çeker !

1 Yorum

Yorum yaparak düşüncelerini bildirmek ister misin ?

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Reklam Engelleyici Tespit Edildi!!!

Reklamları engellemek için eklenti kullandığınızı belirledik. Lütfen reklam engelleyiciyi devre dışı bırakarak bize destek olun.

Powered By
100% Free SEO Tools - Tool Kits PRO

Cart

Your Cart is Empty

Back To Shop