Bitli Kutu Nedir ?

Bitli Kutu Nedir ?


Bitli Kutu; Bir insanın sanal aleme dair yaşantısını kısaca özetleyen ve her telden hayata dair içerikler barındıran blog tadında ucube bir sitedir.

Bitli Kutu Nerden Çıktı ?


Bitli Kutu; Daha önce ülke çapında bir çok projeye imza atmış olan fakat bir türlü para denilen şeyi tam anlamıyla yakalayamamış olan, serbest piyasaya yıllarca hizmet vermiş ve bir o kadar yazdığı yazılımlardan ve yaptığı tasarımlardan dolayı hakkını alamamış, bir çok alacağına çizik çekmiş, bu yüzden serbest piyasadan nefret eder hale gelmiş, değeri bilinmemiş bir webmaster tarafından tamamen eğlencesine ve -koy bi tarafına rahvan gitsin- moduna sahip bir youtube kanalı hemen arkasından facebook sayfası, ve son olarak aynı zamanda web sitesi kılığında sanal aleme giriş yapmıştır.


Bitli Kutu İçinde Neler Var ?

Bitli Kutu; Yeri geldiğinde bir köşe yazarı, bir eğlence makinası, bir haber sitesi, bir bilgi ağı, bir oyun manyağı, bir programcı, bir tasarımcı, bir çocuk, bir baba, bir eleştirmen, bir editör, bir video portalı, bir sanat galerisi ve daha birçok birlerle birlikte sanal alemde yer alabilecek her türlü konuyu belirli bir taraf gözetmeksizin bu ucube sitede ve diğer Bitli Kutu sosyal kanallarında bulabileceksiniz.


Bitli Kutu da Neler Yapabilirim ?

Bitli Kutu yu açan misafirler öncelikle üye olabilirler sonrasında ise yazılan yazılara yorum yaparak fikir tartışması, beyin fırtınası yapabilirler, içindeki gerekli veya gereksiz olupta kişiye göre gereklilik arz edebilecek tüm bilgilerden faydalanabilirler, siteyi gereksiz bulabilirler, siteyi gerekli bulanlar ve takip etmek isteyenler yer imlerine ekleyerek takip edebilirler, sitenin sahibine kahve ısmarlayabilirler, iletişim formunu kullanarak fikirlerini ve düşüncelerini söyleyebilirler, sitedeki sponsor reklamlara tıklayarak üç beş kuruş para kazandırabilirler, oyunlar oynayabilirler, sosyal hesaplarında beğendikleri bir yazıyı paylaşabilirler vs. vs. vs.


Bitli Kutu’nun Amacı Ne ?

Bitli Kutu projesini site sahibi, –ki bu ben oluyorum- bir art niyet gözetmeden tamamen eğlence amaçlı kurmuştur. Belki üç beş kuruş gelir mantaritesine sahiptir. Herhangi bir amaca, özel veya resmi kuruma, yada ikincil kişilere kesinlikle hizmet etmemektedir.

Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Reklam Engelleyici Tespit Edildi!!!

Reklamları engellemek için eklenti kullandığınızı belirledik. Lütfen reklam engelleyiciyi devre dışı bırakarak bize destek olun.

Powered By
Best Wordpress Adblock Detecting Plugin | CHP Adblock

Cart

Your Cart is Empty

Back To Shop