Recipe for Disaster Türkçe YAMA İndir [TAMAMLANDI] (Güncel) [18.02.2023]

Recipe for Disaster Türkçe YAMA İndir [TAMAMLANDI] (Güncel) [18.02.2023]


Oyun ve Türkçe Yama Hakkında


Bazı arkadaşlar virüs uyarısı aldıklarını söylediler bu nedenle dosya içerisine MANUEL KURULUM için açık dosyaları ekledim ister SETUP KURULUM’dan isterseniz MANUEL KURULUM’dan yükleyebilirsiniz.

MANUEL KURULUM TALİMATLARI

İndirdiğiniz dosya içerisinde bulunan MANUEL KURULUM klasöründeki Recipe for Disaster_Data klasörünü oyunun kurulduğu yere Recipe for Disaster_Data klasörünün yedeğini aldıktan sonra atın ve dosya değişimini onaylayın.

SETUP KURULUM TALİMATLARI

İndirdiğiniz dosya içerisinde bulunan kurulum videosundaki talimatları izleyin.


Herkese merhaba! Güzel bir restoran işletmeciliği ve yemek ustası bir şef oyunu olan Recipe for Disaster Türkçe YAMA’sına ve yama notlarına aşağıdan ulaşabilirsiniz. Keyifli oyunlar 😉


Yama Notları:


Recipe for Disaster v1.0.0.0408a Türkçe Yama v1.0 Yama Notları [03.02.2023]

 • Recipe for Disaster v1.0.0.0408a Türkçe Yama v1.0 yapay zeka kullanılarak çevrilmiştir.
 • v1.0.0.0408a versiyonundan daha alt veya üst sürümlerde denenmemiştir.
 • Oyun yama yapıldıktan sonra tamamen bitirilip test edilmemiştir, görülen ve bulunan tüm ingilizce metinler türkçeye çevrilmiştir, yamada ingilizce metin çıkmama garantisi yoktur.
 • Oyuna gelen güncellemelerle yama çalışmaz olursa; Türkçe dil desteği gelene kadar veya yapımcılar yamayı kaldırma talebinde bulunana kadar Bitlikutu.com tarafından güncellenecektir. Yamanın güncel versiyonunu https://www.bitlikutu.com/ adresinden kontrol edebilirsiniz.
 • Oyun erken erişim olduğu için 2 haftada bir güncelleme gelmektedir. Eğer indirdiğiniz yama çalışmıyorsa https://www.bitlikutu.com/ adresinden güncel yama versiyonunu kontrol ediniz. Yamanın yeni sürümü henüz yayınlanmamışsa Steam üzerinden oynuyorsanız versiyonu yukarıda belirtilen versiyona düşürünüz. Eğer oyununuz kırık versiyonsa yukarıda belirtilen sürümü bulup indiriniz.

Recipe for Disaster v1.0.3.3009a Türkçe Yama v2.0 Yama Notları [18.02.2023]

 • Recipe for Disaster v1.0.3.3009a Türkçe Yama v2.0 yapay zeka kullanılarak çevrilmiştir.
 • v1.0.3.3009a versiyonundan daha alt veya üst sürümlerde denenmemiştir.
 • Yeni eklenen metinler çevirilmiştir.
 • Oyuna gelen güncellemelerle yama çalışmaz olursa; Türkçe dil desteği gelene kadar veya yapımcılar yamayı kaldırma talebinde bulunana kadar Bitlikutu.com tarafından güncellenecektir. Yamanın güncel versiyonunu https://www.bitlikutu.com/ adresinden kontrol edebilirsiniz.
 • Oyun erken erişim olduğu için 2 haftada bir güncelleme gelmektedir. Eğer indirdiğiniz yama çalışmıyorsa https://www.bitlikutu.com/ adresinden güncel yama versiyonunu kontrol ediniz. Yamanın yeni sürümü henüz yayınlanmamışsa Steam üzerinden oynuyorsanız versiyonu yukarıda belirtilen versiyona düşürünüz. Eğer oyununuz kırık versiyonsa yukarıda belirtilen sürümü bulup indiriniz.

Kurulum Talimatları ve Önemli Notlar:


!!! ÖNEMLİ !!!

Recipe for Disaster Türkçe Yama yamanın düzgün çalışması için aşağıda belirtilen bilgilerin doğruluğunu kontrol ediniz…

1. İndirdiğiniz dosya içerisinde bulunan Benioku.txt dosyasındaki yamanın yapıldığı oyun versiyonunu kontrol ediniz. Yama Benioku.txt içerisinde belirtilen oyun versiyonuna göre yapılmıştır daha alt ve üst versiyonlarda test edilmemiştir ve çalışma garantisi yoktur.

2. Yamayı sadece https://www.bitlikutu.com/ adresinden indiriniz. Farklı sitelerden indirilen yamalardan oluşan virüs, yamanın çalışmaması, oyun ve sistem dosyalarının bozulması gibi vb. problemlerden bitlikutu.com sorumlu değildir!

3. Yamayı farklı bir siteden indirmişseniz indirdiğiniz sitedeki download linki ile https://www.bitlikutu.com/ da paylaşılan download linkini ve dosya boyutlarını karşılaştırınız eğer farklılık gösteriyorsa kuruluma devam etmeden çıkın ve indirdiğiniz yamayı mağduriyet yaşamamak için online virüs tarama sitelerinde (https://virusscan.jotti.org/ gibi) taratınız ve virüssüz olduğundan emin olunuz.

4. YAMAYI KURMADAN ÖNCE AŞAĞIDAKİ DOSYALARIN YEDEĞİNİ ALINIZ!!!

 

..\Recipe For Disaster\Recipe for Disaster_Data klasöründeki StreamingAssets klasörü

 

5. Yamanın kurulacağı adres olarak oyunun kurulu olduğu yeri seçiniz. (..\Recipe For Disaster)

6. Yamayı Windows Program Ekle/Kaldır bölümünden kaldırabilirsiniz.

7. YAMAYI KALDIRDIKTAN SONRA YUKARIDA BELİRTİLEN ADRESLERDEKİ YEDEĞINI ALDIĞINIZ KLASÖRÜ AYNI YERİNE TEKRAR KOPYALAYINIZ. Keyifli Oyunlar.


!!! DİKKAT !!!

Recipe for Disaster Türkçe Yama

1. Yukarıda ismi geçen Türkçe Yama Bitlikutu.com tarafından çevirilmiştir.

2. Yamanın güncel ve orjinal haline sadece https://www.bitlikutu.com/ adresinden ulaşabilirsiniz.

3. Farklı siteler link değişiminde bulunmadan (farklı bir upload sitesine yükleme yapmadan) paylaşımda bulunmakta serbesttir.

4. Emek hırsızlığına müsaade etmemek ve güvenlik sorunu yaşamamak için yamayı sadece yukarıda belirtilen adresten (https://www.bitlikutu.com/) indiriniz.


P.S. To Game Developers; This patch has been prepared by https://www.bitlikutu.com/ for the convenience of Turkish users and for them to enjoy the game more. If the game makers do not have approval/consent, please contact admin@bitlikutu.com via e-mail address. In line with your request, the download links will be removed from all the places I have published within 24 hours. Thank you for your interest. Kind Regards.


!!! TEŞEKKÜRLER !!!

Eğer bu yamayı https://bitlikutu.com dan indirdiyseniz;

Recipe for Disaster Türkçe Yama https://bitlikutu.com da bulunan diğer yamalar gibi günler harcanarak hatalar giderilip Bitlikutu.com tarafından hazırlanmıştır bu nedenle sadece hazıra konan ve bir şey üretmeyen insanların sitelerinden indirmeyerek https://bitlikutu.com dan indirip destek olduğunuz için teşekkürler.

Emek hırsızlarına pirim vermediğiniz için teşekkürler.

Yama yapımında güzel sözleriyle destek olan arkadaşlara teşekkürler.

Bitlikutu YouTube kanalına abone olan arkadaşlara teşekkürler.

Keyifli oyunlar…


Oyundan Resimler:ÇEVİRİ DURUMU

%100

 

v1.0

ÇEVİRİ YAPILAN OYUN VERSİYONU : 1.0.0.0408a

TÜRKÇE YAMA VERSİYONU : 1.0

 

v2.0

ÇEVİRİ YAPILAN OYUN VERSİYONU : 1.0.3.3009a

TÜRKÇE YAMA VERSİYONU : 2.0

Kurulum videosu ve talimatları indirdiğiniz dosya içerisinde mevcuttur.

 


 

Kurulum Parolası: bitlikutu.com

 


İndirme Linkleri

Recipe for Disaster Türkçe Yama v1.0 MANUEL Kurulum

Download – Recipe for Disaster v1.0.0.0408a Türkçe Yama v1.0

 

Recipe for Disaster Türkçe Yama v1.0 SETUP Kurulum

Download – Recipe for Disaster v1.0.0.0408a Türkçe Yama v1.0

 

Recipe for Disaster Türkçe Yama v2.0 MANUEL Kurulum

Download – Recipe for Disaster v1.0.3.3009a Türkçe Yama v2.0


Türkçe Yama v1.0’ın tam uyumlu olduğu oyun sürümünü BURADAN veya aşağıdaki bağlantıdan indirebilirsiniz.

Recipe For Disaster Full İNDİR + Türkçe + Torrent + v1.0


Turbobit ve benzeri tüm ücretli sitelerden ÜCRETSİZ olarak premium hızda nasıl indirme yapılacağını öğrenmek için BURADAKİ yazımı okuyabilirsiniz.


#RecipeforDisaster #TürkçeYama #indir, #Download

Aşağıdaki başlıkları senin için buldum belki ilgini çeker !

20 Yorum

 1. Neco

  son sürümü kullanıyorum ben oyunum orjinal bi çok yeni şeyler gelmiş isimleri boş gözüküyor yeni bir güncelleme yapıcak mısın yamaya ona göre ingilizce devam edicem yamayı silip

  Yanıt
 2. omercioglu

  Kucuk bir ipucu: ceviri dosya isimlerini “tr.dt” ve “tr_DefaultLocalizationTable.dt” olarak isimlendirirseniz, yamaniz ingilizce dil dosyalarini bozmaz 🙂

  Yanıt
 3. Emre

  ”Türkçe yamayı indireyim” dedim rardan çıkardım ”kur” yok rar dosyasına baktım kuru masaüstüne attım ne bir simgesi var ne de başka bir şeyi bir süre sonra da kayboldu ne biçim iş yapıyorsunuz virüs vardı büyük ihtimalle sizin yapacağınız işe ben ya (o kadar bilgisayar uyardı mallık yaptım bu arada bu yazı rengini kim ayarladıysa ben onun olm okunmuyor yazdığım soluk soluk yazarken de kör oldum mükemmel )

  Yanıt
  1. Bitli Kutu
   Bitli Kutu

   Yaşadığınız sorundan dolayı üzgünüm. Paylaşmış olduğum dosyayı indirirken reklamlarda bazen aynı isimde otomatik oluşturulan fake dosyalar görüntülenebiliyor ve kullanıcılar yanlışlıkla bu tarz dosyaları indirebiliyor. Bir çok kez bu durumla karşılaştık maalesef. Bu nedenle fake (sahte) bir dosya indirmiş olabilirsiniz. Çünkü mevcut paylaştığım dosyaların içerisine online virüs tarama sonuçlarını (virusscan.jotti.org) koyuyorum ve onlarca antivirüs programları tarafından taranıyor. Her yazımda da paylaştığım gibi bitlikutu.com haricinde paylaşılan sitelerden indirmişseniz mutlaka indirdiğiniz dosyaları online virüs tarama sitelerinden geçirin şeklinde uyarıyorum.

   Diğer bir olasılık ise oluşturulan kur dosyaları yeni bir program olduğu için bazı antivirüs programları (örneğin AVG Antivirüs CyberCapture adlı koruma sistemi) direk açmak yerine dosyayı geçici olarak bloklayıp tehdit laboratuvarına gönderip detaylı inceleme sonrası tehdit bulunmazsa kullanıma sunuyor. Bu dosyanın virüslü olduğu anlamına gelmiyor. Bir müddet sonra (genellikle 1dk ile 1 saat arası) laboratuvar sonuçları geliyor ve dosyanın blokesini kaldırıp aynı yerine tekrar yüklüyor. Bu uyarıyı yaparken virüs uyarısıyla aynı pop-up penceresinde açtığı için çoğu kullanıcı ya virüslü olduğunu zannedip indirdiği dosyayı siliyor ya da dosya virüslüymüş silindi şeklinde düşünüyor. Karşılaştığınız sorun böyle bir şey de olabilir.

   Sorununuz halen devam ediyorsa daha detaylı bir şekilde gelen uyarıların ne olduğunu tam olarak yazarsanız daha net bir şey söyleyebilirim.

   Yanıt

Yorum yaparak düşüncelerini bildirmek ister misin ?

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Reklam Engelleyici Tespit Edildi!!!

Reklamları engellemek için eklenti kullandığınızı belirledik. Lütfen reklam engelleyiciyi devre dışı bırakarak bize destek olun.

Powered By
Best Wordpress Adblock Detecting Plugin | CHP Adblock

Cart

Your Cart is Empty

Back To Shop