IXION Türkçe YAMA İndir [TAMAMLANDI] (Güncel) [20.12.2022]

IXION Türkçe YAMA v2.0 İndir [TAMAMLANDI] (Güncel) [20.12.2022]


Herkese merhaba! Yeni çıkan uzay strateji oyunu IXION Türkçe Yamasını bitirmiş bulunmaktayım v2.0 olarak oyun versiyonu v1.0.2.2 için güncellenmiştir. Güncelleme notlarına ve indirme linklerine aşağıdan ulaşabilirsiniz. İndirdiğiniz dosyanın içinde detaylı kurulum videosu ve talimatı mevcuttur. 

Ayrıca aşağıya çevirisini yaptığım oyun versiyonunun linkini (DevArsiv.com) bırakıyorum sorun yaşayanlar verdiğim linkten indirip yamayı üstüne kurarlarsa sorunsuz bir şekilde çalışacaktır çünkü bende aynı dosyaları indirip onun üzerinden çeviriyi yaptım.

Keyifli oyunlar 😉


Yama Notları:


IXION v1.0.1.4 Türkçe Yama v1.0 Yama Notları [17.12.2022]

 • IXION v1.0.1.4 Türkçe Yama v1.0 yapay zeka kullanılarak çevirilmiştir.
 • Yapay zeka çevirisi sonucu oluşan kelime hataları ve cümle düşüklükleri büyük ölçüde giderilmiştir. (Ör: Numara -> Hayır)
 • v1.0.1.4 versiyonundan daha alt veya üst sürümlerde denenmemiştir.
 • Oyun yama yapıldıktan sonra tamamen bitirilip test edilmemiştir, görülen ve bulunan tüm ingilizce metinler türkçeye çevirilmiştir, yamada ingilizce metin çıkmama garantisi yoktur.
 • Oyuna gelen güncellemelerle yama çalışmaz olursa, türkçe dil desteği gelene kadar veya yapımcılar yamayı kaldırma talebinde bulunana kadar Bitlikutu.com tarafından güncellenecektir. Yamanın güncel versiyonunu https://www.bitlikutu.com/ adresinden kontrol edebilirsiniz.

IXION v1.0.2.2 Türkçe Yama v2.0 Yama Notları [20.12.2022]

 • Yama oyun versiyonu v1.0.2.2 için güncellenmiştir.
 • IXION v1.0.2.2 Deluxe Edition Türkçe Yama v2.0 yapay zeka kullanılarak çevirilmiştir.
 • Yapay zeka çevirisi sonucu oluşan kelime hataları ve cümle düşüklükleri büyük ölçüde giderilmiştir. (Ör: Numara -> Hayır)
 • v1.0.2.2 versiyonundan daha alt veya üst sürümlerde denenmemiştir.
 • Oyun yama yapıldıktan sonra tamamen bitirilip test edilmemiştir, görülen ve bulunan tüm ingilizce metinler türkçeye çevirilmiştir, yamada ingilizce metin çıkmama garantisi yoktur.
 • Oyuna gelen güncellemelerle yama çalışmaz olursa, türkçe dil desteği gelene kadar veya yapımcılar yamayı kaldırma talebinde bulunana kadar Bitlikutu.com tarafından güncellenecektir. Yamanın güncel versiyonunu https://www.bitlikutu.com/ adresinden kontrol edebilirsiniz.

Kurulum Talimatları ve Önemli Notlar:


!!! ÖNEMLİ !!!

IXION v1.0.1.4 Türkçe Yama v1.0 yamanın düzgün çalışması için aşağıda belirtilen bilgilerin doğruluğunu kontrol ediniz…

1. Bu yamanın yapıldığı oyun versiyonu v1.0.1.4’dir daha alt ve üst versiyonlarda test edilmemiştir ve çalışma garantisi yoktur.

2. Yamayı sadece https://www.bitlikutu.com/ adresinden indiriniz. Farklı sitelerden indirilen yamalardan oluşan virüs, yamanın çalışmaması, oyun ve sistem dosyalarının bozulması gibi vb. problemlerden bitlikutu.com sorumlu değildir!

3. Yamayı farklı bir siteden indirmişseniz indirdiğiniz sitedeki download linki ile https://www.bitlikutu.com/ da paylaşılan download linkini karşılaştırınız eğer farklılık gösteriyorsa kuruluma devam etmeden çıkın ve indirdiğiniz yamayı mağduriyet yaşamamak için online virüs tarama sitelerinde (https://virusscan.jotti.org/ gibi) taratınız ve virüssüz olduğundan emin olunuz.

4. YAMAYI KURMADAN ÖNCE AŞAĞIDAKİ DOSYALARIN YEDEĞİNİ ALINIZ!!! Ixion_Data klasöründeki StreamingAssets klasörü Ixion_Data klasöründeki resources.assets dosyası Ixion_Data klasöründeki resources.assets.resS dosyası Ixion klasöründeki Ixion.exe dosyası

5. Yamanın kurulacağı adres olarak oyunun kurulu olduğu yeri seçiniz. (..\Ixion)

6. Yamayı Windows Program Ekle/Kaldır bölümünden kaldırabilirsiniz. 7. YAMAYI KALDIRDIKTAN SONRA YUKARIDA BELİRTİLEN ADRESLERDEKİ YEDEĞINI ALDIĞINIZ DOSYALARI AYNI YERLERİNE TEKRAR KOPYALAYINIZ.


!!! DİKKAT !!!

IXION v1.0.1.4 Türkçe Yama v1.0

1. Yukarıda ismi geçen Türkçe Yama Bitlikutu.com tarafından çevirilmiştir.

2. Yamanın güncel ve orjinal haline sadece https://www.bitlikutu.com/ adresinden ulaşabilirsiniz.

3. Farklı siteler link değişiminde bulunmadan (farklı bir upload sitesine yükleme yapmadan) paylaşımda bulunmakta serbesttir.

4. Emek hırsızlığına müsade etmemek ve güvenlik sorunu yaşamamak için yamayı sadece yukarıda belirtilen adresten (https://www.bitlikutu.com/) indiriniz.


!!! TEŞEKKÜRLER !!!

Eğer bu yamayı https://bitlikutu.com dan indirdiyseniz;

IXION v1.0.1.4 Türkçe Yama v1.0 https://bitlikutu.com da bulunan diğer yamalar gibi günler harcanarak hatalar giderilip Bitlikutu.com tarafından hazırlanmıştır bu nedenle sadece hazıra konan ve bir şey üretmeyen insanların sitelerinden indirmeyerek https://bitlikutu.com dan indirip destek olduğunuz için teşekkürler.

Emek hırsızlarına pirim vermediğiniz için teşekkürler.

Yama yapımında güzel sözleriyle destek olan arkadaşlara teşekkürler.

Bitlikutu YouTube kanalına abone olan arkadaşlara teşekkürler.

Keyifli oyunlar…


Oyundan Resimler:ÇEVİRİ DURUMU

%100

 

Mevcut Çeviri Yapılmış Olan Dosyaları Aşağıdaki Linkten İndirerek Kullanabilirsiniz

 

TR Yama v1.0 : ÇEVİRİ YAPILAN OYUN VERSİYONU : 1.0.1.4

TR Yama v2.0 : ÇEVİRİ YAPILAN OYUN VERSİYONU : 1.0.2.2

Kurulum talimatları indirdiğiniz dosya içerisinde mevcuttur.

 


 

Kurulum Parolası: bitlikutu.com

 


 

Türkçe Yama v2.0’ın  uyumlu olduğu oyun sürümünü BURADAN veya aşağıdaki bağlantıdan indirebilirsiniz.

IXION Deluxe Edition + UPDATE + Türkçe Yama FULL İNDİR

 


İndirme Linkleri

IXION Türkçe Yama v1.0

Download – IXION v1.0.1.4 – Türkçe Yama v1.0

 

IXION Türkçe Yama v2.0

Download – IXION v1.0.2.2 – Türkçe Yama v2.0

 


Turbobit ve benzeri tüm ücretli sitelerden ÜCRETSİZ olarak premium hızda nasıl indirme yapılacağını öğrenmek için BURADAKİ yazımı okuyabilirsiniz.


#IXION #TürkçeYama #indir, #Download

Aşağıdaki başlıkları senin için buldum belki ilgini çeker !

31 Yorum

 1. Replyer

  Oyunun adının yanına boşluk bırakıp igg yazıp arattığınız da oyunun en güncel sürümüne ulaşabilirsiniz yamayı orjinal oynamak isteyenler için güncellerseniz çok güzel olur kolay gelsin şimdiden teşekkürler.

  Yanıt
 2. Mayıs

  Selamlar,

  Epic üzerinden oyunu alıp yamayı yaptım ama oyunu açmıyor. Acaba uyum sorunu mu var yada güncelleme yayınlayacak mısınız?

  Teşekkür ederim

  Yanıt
  1. Bitli Kutu
   Bitli Kutu

   Merhabalar.
   Versiyon sorunu yaşıyorsunuz oyunun orijinalini henüz kimse hediye etmedi bu nedenle elimde mevcut değil şuan için yamayı sadece nete düşen versiyonlar üzerinden yapabiliyorum. Oyunun güncel versiyonu nete henüz düşmemiş bu nedenle yukarıda linkini verdiğim devarsiv.com üzerinden Türkçe Yama ile tam uyumlu sürümü indirip kullanabilirsiniz.
   Keyifli oyunlar.

   Yanıt
  1. Bitli Kutu
   Bitli Kutu

   Oyunun orjinali bende mevcut değil eğer nete düşmüşse bir bakayım güncelleyeyim yoksa mevcut yamayı ve yukarıda linkini vermiş olduğum tam uyumlu oyun versiyonunu (devarsiv.com) indirmeniz gerekecek.

   Yanıt
  1. Bitli Kutu
   Bitli Kutu

   Sürüm uyumsuzluğu yaşıyorsunuz Türkçe Yama 1.0.2.2 oyun sürümüne göre yapıldı. Yazıda verdiğim linkten oyunu indirirseniz sorun yaşamazsınız. Ya da yamanın güncel versiyonunu bekleyebilirsiniz yakın zamanda güncellemeyi düşünüyorum. Bu tarz sorunlarla karşılaşmamak için şuan büyük bir paylaşım sitesi açıyorum onun çalışmaları sürüyor bu nedenle çeviriler biraz aksadı bunun için üzgünüm. Tüm yapmış olduğum oyun çevirilerinin uyumlu versiyonlarını orada paylaşacağım. Buradan dilerseniz yeni sitenin çalışmalarını da takip edebilirsiniz. DevArsiv.com Anlayışınız ve sabrınız için teşekkürler…

   Yanıt
 3. murat

  Öncelikle elinize emeginize saglik.Yanlız turbo bit ne abi 200 mp internette 45 mb lik bi dosyayı 13 dk indirme nedir . ben o süre içinde 10 gb üstünde oyun indiriyorum.

  Yanıt
   1. Bitli Kutu
    Bitli Kutu

    Yama güncellendi v2.0 indirebilirsiniz. Oyunun çevirisinin yapıldığı uyumlu sürümün linkini yukarıda yama sürümünün yanında yazan [ElAmigos Deluxe Edition] a tıklayarak indirebilirsiniz ayrıca linki eposta adresinize gönderdim. vermiş olduğum linkten indirdikten sonra oyunun güncellemesini yapıp Türkçe Yama v2.0’ı kurduğunuz zaman sorun yaşamazsınız.

    Yanıt

Yorum yaparak düşüncelerini bildirmek ister misin ?

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Reklam Engelleyici Tespit Edildi!!!

Reklamları engellemek için eklenti kullandığınızı belirledik. Lütfen reklam engelleyiciyi devre dışı bırakarak bize destek olun.

Powered By
Best Wordpress Adblock Detecting Plugin | CHP Adblock

Cart

Your Cart is Empty

Back To Shop