Against the Storm Türkçe YAMA İndir [TAMAMLANDI] (Güncel) [24.12.2022]

Against the Storm Türkçe YAMA İndir [TAMAMLANDI] (Güncel) [24.12.2022]


Oyun ve Türkçe Yama Hakkında


Herkese merhaba!

Scorched Queen tarafından vahşi doğayı geri almak ve eski dünyayı yok eden Blightstorm’a karşı medeniyetin son kalesi olan Smoldering City için kayıp zenginlikleri keşfetmekle görevlendirilmiş bir lidersiniz. Odak noktanız hayatta kalma, şehir inşa etme oyunlarının aksine, Against the Storm’da, her biri kendi uzmanlık alanına ve ihtiyaçlarına sahip, çeşitli fantezi ırkların yaşadığı geniş, müreffeh bir yerleşim ağı inşa etmelisiniz.

Ancak vahşi doğada pek çok gizli tehlike var ve hiç bitmeyen fırtınalar halkınızı teslim olmaya zorlayacak. Yerleşim yerleriniz düşerse keşif gezisi sona erebilir ama oyun sona ermez. Against the Storm roguelite bir şehir kurma oyunudur, yani vahşi doğada yeni bir yolculuğa her çıktığınızda geçmiş seferlerinizin kaynaklarını, yükseltmelerini ve deneyimini ileriye taşıyacaksınız.

Kunduzlar ve kertenkeleler, hayatta kalma mücadelesinde insanlarla ve harpilerle yan yana duruyor. Barınma ve mutfak tercihlerinden lüks ve eğlence zevklerine kadar değişen ihtiyaçları dengelerken her grubun güçlü yanlarından yararlanın. Ormanın baskıcı düşmanlığı karşısında moral yükseltmek için yağmurluklar üretin, bira yapın ve turtalar pişirin.

Üstelik tüm bunları yaparken bitlikutu.com tarafından çevirilen, aşağıdan indireceğiniz Türkçe yama ile oyunu tamamen Türkçe oynayın.

Yama, oyunun en son versiyonu olan v0.40.0.2e üzerinden yapılmıştır. Güncelleme notlarına ve indirme linklerine aşağıdan ulaşabilirsiniz. İndirdiğiniz dosyanın içinde detaylı kurulum videosu ve talimatı mevcuttur.

Aşağıya çevirisini yaptığım oyun versiyonunun linkini (DevArsiv.com) bırakıyorum sorun yaşayanlar verdiğim linkten indirip yamayı üstüne kurarlarsa sorunsuz bir şekilde çalışacaktır çünkü bende aynı dosyaları indirip onun üzerinden çeviriyi yaptım.

Keyifli oyunlar 😉


Yama Notları:


Against.the.Storm.v0.40.02e Türkçe Yama v1.0 Yama Notları [24.12.2022]

  • Against.the.Storm.v0.40.02e Türkçe Yama v1.0 yapay zeka kullanılarak çevirilmiştir.
  • Yapay zeka çevirisi sonucu oluşan kelime hataları ve cümle düşüklükleri büyük ölçüde giderilmiştir. (Ör: Numara -> Hayır)
  • v0.40.02e versiyonundan daha alt veya üst sürümlerde denenmemiştir.
  • Oyun yama yapıldıktan sonra tamamen bitirilip test edilmemiştir, görülen ve bulunan tüm ingilizce metinler türkçeye çevirilmiştir, yamada ingilizce metin çıkmama garantisi yoktur.
  • Oyuna gelen güncellemelerle yama çalışmaz olursa, türkçe dil desteği gelene kadar veya yapımcılar yamayı kaldırma talebinde bulunana kadar Bitlikutu.com tarafından güncellenecektir. Yamanın güncel versiyonunu buradan kontrol edebilirsiniz.
  • Oyun erken erişim olduğu için 2 haftada bir güncelleme gelmektedir. Eğer indirdiğiniz yama çalışmıyorsa https://www.bitlikutu.com/ adresinden güncel yama versiyonunu kontrol ediniz. Yamanın yeni sürümü henüz yayınlanmamışsa Steam üzerinden oynuyorsanız versiyonu yukarıda belirtilen versiyona düşürünüz. Eğer oyununuz kırık versiyonsa yukarıda belirtilen sürümü bulup indiriniz.

Kurulum Talimatları ve Önemli Notlar:


!!! ÖNEMLİ !!!

Against.the.Storm.v0.40.02e Türkçe Yama v1.0 yamanın düzgün çalışması için aşağıda belirtilen bilgilerin doğruluğunu kontrol ediniz…

1. Bu yamanın yapıldığı oyun versiyonu v0.40.02e’dir daha alt ve üst versiyonlarda test edilmemiştir ve çalışma garantisi yoktur.

2. Yamayı sadece https://www.bitlikutu.com/ adresinden indiriniz. Farklı sitelerden indirilen yamalardan oluşan virüs, yamanın çalışmaması, oyun ve sistem dosyalarının bozulması gibi vb. problemlerden bitlikutu.com sorumlu değildir!

3. Yamayı farklı bir siteden indirmişseniz indirdiğiniz sitedeki download linki ile https://www.bitlikutu.com/ da paylaşılan download linkini ve dosya boyutlarını karşılaştırınız eğer farklılık gösteriyorsa kuruluma devam etmeden çıkın ve indirdiğiniz yamayı mağduriyet yaşamamak için online virüs tarama sitelerinde (https://virusscan.jotti.org/ gibi) taratınız ve virüssüz olduğundan emin olunuz.

4. YAMAYI KURMADAN ÖNCE AŞAĞIDAKİ DOSYALARIN YEDEĞİNİ ALINIZ!!!

  • Against the Storm – Experimental_Data resources.assets dosyası
  • Against the Storm – Experimental_Data klasöründeki resources.assets.resS dosyası

5. Yamanın kurulacağı adres olarak oyunun kurulu olduğu yeri seçiniz. (..\Against the Storm)

6. Yamayı Windows Program Ekle/Kaldır bölümünden kaldırabilirsiniz.

7. YAMAYI KALDIRDIKTAN SONRA YUKARIDA BELİRTİLEN ADRESLERDEKİ YEDEĞINI ALDIĞINIZ DOSYALARI AYNI YERLERİNE TEKRAR KOPYALAYINIZ.


!!! DİKKAT !!!

Against.the.Storm.v0.40.02e Türkçe Yama v1.0

1. Yukarıda ismi geçen Türkçe Yama Bitlikutu.com tarafından çevirilmiştir.

2. Yamanın güncel ve orjinal haline sadece https://www.bitlikutu.com/ adresinden ulaşabilirsiniz.

3. Farklı siteler link değişiminde bulunmadan (farklı bir upload sitesine yükleme yapmadan) paylaşımda bulunmakta serbesttir.

4. Emek hırsızlığına müsaade etmemek ve güvenlik sorunu yaşamamak için yamayı sadece yukarıda belirtilen adresten (https://www.bitlikutu.com/) indiriniz.


P.S. To Game Developers; This patch has been prepared by https://www.bitlikutu.com/ for the convenience of Turkish users and for them to enjoy the game more. If the game makers do not have approval/consent, please contact admin@bitlikutu.com via e-mail address. In line with your request, the download links will be removed from all the places I have published within 24 hours. Thank you for your interest. Kind Regards.


!!! TEŞEKKÜRLER !!!

Eğer bu yamayı https://bitlikutu.com dan indirdiyseniz;

Against the Storm v0.40.02e Türkçe Yama v1.0 https://bitlikutu.com da bulunan diğer yamalar gibi günler harcanarak hatalar giderilip Bitlikutu.com tarafından hazırlanmıştır bu nedenle sadece hazıra konan ve bir şey üretmeyen insanların sitelerinden indirmeyerek https://bitlikutu.com dan indirip destek olduğunuz için teşekkürler.

Emek hırsızlarına pirim vermediğiniz için teşekkürler.

Yama yapımında güzel sözleriyle destek olan arkadaşlara teşekkürler.

Bitlikutu YouTube kanalına abone olan arkadaşlara teşekkürler.

Keyifli oyunlar…


Oyundan Resimler:ÇEVİRİ DURUMU

%100

 

ÇEVİRİ YAPILAN OYUN VERSİYONU : 0.40.02e

TÜRKÇE YAMA VERSİYONU : 1.0

Kurulum videosu ve talimatları indirdiğiniz dosya içerisinde mevcuttur.

 


 

Kurulum Parolası: bitlikutu.com

 


Türkçe Yama v1.0’ın  uyumlu olduğu oyun sürümünü BURADAN veya aşağıdaki bağlantıdan indirebilirsiniz.

Against the Storm + Türkçe Yama Full İndir


İndirme Linkleri

Against the Storm Türkçe Yama v1.0

Download – Against the Storm v0.40.02e – Türkçe Yama v1.0

 


Turbobit ve benzeri tüm ücretli sitelerden ÜCRETSİZ olarak premium hızda nasıl indirme yapılacağını öğrenmek için BURADAKİ yazımı okuyabilirsiniz.


#AgainsttheStorm #TürkçeYama #indir, #Download

Aşağıdaki başlıkları senin için buldum belki ilgini çeker !

Yorum yaparak düşüncelerini bildirmek ister misin ?

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Reklam Engelleyici Tespit Edildi!!!

Reklamları engellemek için eklenti kullandığınızı belirledik. Lütfen reklam engelleyiciyi devre dışı bırakarak bize destek olun.

Powered By
100% Free SEO Tools - Tool Kits PRO

Cart

Your Cart is Empty

Back To Shop