Car Trader Simulator – %100 TÜRKÇE YAMA

Merhaba arkadaşlar. Oyunun Türkçe yamasını internette bulamadım İngilizce oynamak pek hoşuma gitmediği için ve karakter sorunları nedeniyle oyundan iyice soğmuştum bu nedenle konuya bir el atmak istedim oynarken zevk almak için elimden geldiğince karakter sorunlarını çözdüm ve oyunun tamamını Türkçeye çevirdim tüm telefon görüşmeleri, hikaye bölümü, araç bilgileri vs. gördüğüm ve denediğim kadarıyla %100 bir şekilde Türkçe oldu resim olan alanlar hariç onlarda rahatsız edecek kadar çok değil zaten teklif verme butonu gibi sadece tek bulamadığım nokta araç isimlerinin başına eklenmiş olan rasgele isimler. Dosyasını bulamadığım için buraları düzenleyemedim listelerken sorun olmuyor fakat araç detaylarına bakacağınız zaman “i” olan isimler olduğunda altta paylaştığım 23. resimdeki gibi araç detay header alanında kutucuk nadiren görünüyor.

Oyundaki isim ve soy isimleri de türkçe isimlerle değiştirdim gayet hoş oldu ayrıca araç isimlerini sanırım geliştiriciler telif yememek için garip garip isimlere çevirmişler bunları da gerçek araç isimlerine çevirdim dediğim gibi bu sadece oyundan zevk almak için kendi adıma yapmış olduğum bir editlemeydi eğer geliştiriciler veya oyun içinde ismi gecen firmalar rahatsız olursa paylaşımı kaldırabilirim iletişim bölümünden veya yorum alanından bana ulaşmaları yeterlidir.

Oyun küçük “i” harflerini bazı yerlerde otomatik olarak büyük “I” haline çeviriyor ve buralarda kutucuk çıkıyordu böyle alanların tamamını büyük olarak yazınca sorun çözüldü. Oyun geliştiricilerine Türkçe çeviri dosyasını ilettim ve oyuna eklemelerini rica ettim erken erişim oyunu olduğu için artık eklerler veya eklemezler kendilerinin bileceği bir iş ben bu şekilde gayet zevk alarak oynuyorum geliştiricilerle olan yazışmaları Steam üzerinden BURADAN ve BURADAN takip edebilirsiniz. Oyunu çevirdiğim şuan ki versiyonu orjinal oyun için v0.9.8.0a korsan versiyonu için v0.9.7.6c yeni çıkacak versiyonlarda çalışır mı bilmiyorum bekleyip göreceğiz.

Yanlız şöyle bir durum var çeviriyi oyuna entegre ettiğim zaman dosyalar açıldığı için boyut biraz büyüdü eğer çeviriyi haricen çalıştırıp yüklenebilecek hale getirebilecek arkadaşlar varsa bana ulaşsın editlediğim ve çevirisini yaptığım dosyaları iletebilirim yoksa paylaştığım oyunun genel data dosyasını direk oyunun kurulu olduğu yere atarak Türkçe olarak oynayabilirsiniz. İki versiyonunda indirme linkini yandex diskime attım bağlantıyı aşağıda paylaşıyorum.

Şunu belirtmek isterim ki ben profesyonel bir TR yama yapan birisi değilim ve bunu da yukarıda belirttiğim gibi sadece kendim için yapmıştım. Nette olmadığını fark edince yükleyeyim herkes faydalansın istedim bu nedenle yorumlarınızı ona göre yazmanızı ve yargısız infaz yapmamanızı rica ediyorum.


Aşağıya çevirisini yaptığım oyunun Türkçe Yaması yapılmış halinin linkini (DevArsiv.com) bırakıyorum sorun yaşayanlar verdiğim linkten indirip hiçbir kurulum gerektirmeden oyunun exe dosyasından açarak Türkçe oynayabilir.


Resim Galerisi :


Türkçe Yama’nın  oyuna entegre edilmiş halini BURADAN veya aşağıdaki bağlantıdan indirebilirsiniz.

Car Trader Simulator Türkçe FULL İndir


İNDİRME LİNKLERİ

Download Link

ORJİNAL SÜRÜM İÇİN TÜRKÇE YAMA V1 İNDİR

***

Download Link

KORSAN SÜRÜM İÇİN TÜRKÇE YAMA V1 İNDİR


 

Aşağıdaki başlıkları senin için buldum belki ilgini çeker !

8 Yorum

Yorum yaparak düşüncelerini bildirmek ister misin ?

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Reklam Engelleyici Tespit Edildi!!!

Reklamları engellemek için eklenti kullandığınızı belirledik. Lütfen reklam engelleyiciyi devre dışı bırakarak bize destek olun.

Powered By
100% Free SEO Tools - Tool Kits PRO

Cart

Your Cart is Empty

Back To Shop