Commandos 2 HD Remastered Türkçe Yama İndir [TAMAMLANDI] (Güncel) [02.05.2024]

Commandos 2 HD Remastered Türkçe Yama İndir [TAMAMLANDI] (Güncel) [02.05.2024]


İNDİRME LİNKİ TURBOBİT HAKKINDA !


Arkadaşlar sürekli açıklamaktan bıktım. Turbobit haricinde başka bir sunucudan paylaşmayı düşünmüyorum lütfen ısrar etmeyin!

Turbobitten yavaş indirdiğinizi bende biliyorum paylaşmış olduğum yamaların boyutları Turbobitten indirilebilecek makul düzeyde boyutlardır. Zaten yüksek boyutlu dosyaları hızlı sunuculara yüklüyorum.

Bu sitenin açık kalabilmesi için bir gelire ihtiyacı var bu geliri de indirmelerden ve reklamlardan sağlıyorum. Reklam gelirleri sandığınız kadar çok değil attığımız taş ürküttüğümüz kurbağaya değmiyor misali google Türkiye için iyice cimrileşti bunu web ile uğraşan arkadaşlar gayet iyi biliyor hatta reklamları komple kaldırmayı düşünüyorum ayrıca Türkiye’deki ekonomi malum doların ne hale geldiğini bilmeyeniniz yoktur bugün bir sunucunun aylık maliyeti 100$ hesabını siz yapın.

Yaptığım yamalardan düşündüğünüz gibi milyarlar kazanmıyorum hatta kazanç sağlamayı bıraktım sadece sunucumu ayakta tutmaya çalışıyorum. Günlerce uğraşarak hazırlamış olduğum Türkçe yamaları sizden herhangi bir şey talep etmeden ücretsiz kullanıma sunuyorum ve sürekli güncellemeye çalışıyorum. Lütfen sizde azcık elinizi taşın altına koyun ve indirirken 15-20dk bekleme nezaketinde bulunun.

Turbobitten paylaştığım için çok çirkin hakaretler alıyorum ve o şahısların ip adreslerini savcılık makamına iletiyorum ayrıca onlara iki çift sözüm var kimse sizi indirin diye zorlamıyor ve yapmış olduğunuz hakaretleri size harfiyen iade ediyorum.

Bunların haricinde Turbobitten nasıl hızlı indireceğinize dair oturdum araştırıp sizin için makale hazırladım ve şunu da belirtmeliyim ki yayınladığım makaleden hızlı bir şekilde indirme yaptığınız zaman turbobit bu indirmeleri saymıyor ve ücretlendirmiyor yine de buna rağmen sizin için hazırladım ve paylaştım bekleme nezaketinde bulunamayanlar lütfen açıp okusun. Okuma özürlü olanlar içinde video çektim lütfen açıp izlesin!

Belki sözlerim biraz ağır oldu ama bu bilgilendirmeyi yapmak zorundaydım. Ufak bi parantez açarak şunu da belirtmek istiyorum ki ağır sözlerin muhatapları bazı kendini bilmez kişiler ve o kişileri burada istemiyoruz. Lütfen herkes üzerine alınmasın.

Anlayışınız için teşekkürler!

Bitlikutu.com – Admin


Yama Notları:


Commandos 2 HD Remastered Türkçe Yama v1.0 Yama Notları [02.05.2024]

  • Çeviri yapay zeka tarafından otomatik yapılmıştır.
  • Ön test sırasında görünen bir sorun bulunmamıştır.
  • v1.13.010 versiyonundan daha alt veya üst sürümlerde denenmemiştir.
  • Türkçe karakter sorunu düzeltilmiştir.
  • Oyun yama yapıldıktan sonra tamamen bitirilip test edilmemiştir, görülen ve bulunan tüm ingilizce metinler türkçeye çevrilmiştir, yamada ingilizce metin çıkmama garantisi yoktur.
  • Oyuna gelen güncellemelerle yama çalışmaz olursa; Türkçe dil desteği gelene kadar veya yapımcılar yamayı kaldırma talebinde bulunana kadar Bitlikutu.com tarafından güncellenecektir. Yamanın güncel versiyonunu https://www.bitlikutu.com/ adresinden kontrol edebilirsiniz.
  • Eğer indirdiğiniz yama çalışmıyorsa https://www.bitlikutu.com/ adresinden güncel yama versiyonunu kontrol ediniz. Yamanın yeni sürümü henüz yayınlanmamışsa Steam üzerinden oynuyorsanız versiyonu yukarıda belirtilen versiyona düşürünüz. Eğer oyununuz kırık versiyonsa yukarıda belirtilen sürümü indirme linkinin bulunduğu alanda paylaşılan tam uyumlu yamanın yapıldığı oyun versiyonunu devarsiv.com üzerinden indirebilirsiniz.

Kurulum Talimatları ve Önemli Notlar:


!!! ÖNEMLİ !!!

Commandos 2 HD Remastered Türkçe Yama yamanın düzgün çalışması için aşağıda belirtilen bilgilerin doğruluğunu kontrol ediniz…

1. İndirdiğiniz dosya içerisinde bulunan Benioku.txt dosyasındaki yamanın yapıldığı oyun versiyonunu kontrol ediniz. Yama Test Edilen Sürümler.txt içerisinde belirtilen oyun versiyonuna göre yapılmıştır daha alt ve üst versiyonlarda test edilmemiştir ve çalışma garantisi yoktur.

2. Yamayı sadece https://www.bitlikutu.com/ adresinden indiriniz. Farklı sitelerden indirilen yamalardan oluşan virüs, yamanın çalışmaması, oyun ve sistem dosyalarının bozulması gibi vb. problemlerden bitlikutu.com sorumlu değildir!

3. Yamayı farklı bir siteden indirmişseniz indirdiğiniz sitedeki download linki ile https://www.bitlikutu.com/ da paylaşılan download linkini ve dosya boyutlarını karşılaştırınız eğer farklılık gösteriyorsa kuruluma devam etmeden çıkın ve indirdiğiniz yamayı mağduriyet yaşamamak için online virüs tarama sitelerinde (https://virusscan.jotti.org/ gibi) taratınız ve virüssüz olduğundan emin olunuz.

4. YAMAYI KURMADAN ÖNCE AŞAĞIDAKİ DOSYALARIN YEDEĞİNİ ALINIZ!!!

..\Commandos 2 – HD Remaster\Commandos 2 HD Remaster_Data klasöründeki resources.assets dosyası

5. Yama içerisinde verilen dosyaları ..\Commandos 2 – HD Remaster\Commandos 2 HD Remaster_Data klasörü içerisine atın ve Kur.bat dosyasını çalıştırın.

6. CMD ekranında yüklemenin bitmesini bekleyin. Yükleme bittikten sonra CMD penceresi otomatik kapanacaktır. Daha sonra oyuna giriş yapıp TÜRKÇE olarak oynayabilirsiniz.

7. Yamayı kaldırmak isterseniz 4 numaralı açıklamadaki yedeğini aldığınız dosyaları aynı yerlerine geri kopyalayarak değişimi, onaylamanız yeterlidir.


!!! DİKKAT !!!

Commandos 2 HD Remastered Türkçe Yama v1.0

1. Yukarıda ismi geçen Türkçe Yama Bitlikutu.com tarafından çevirilmiştir.

2. Yamanın güncel ve orjinal haline sadece https://www.bitlikutu.com/ adresinden ulaşabilirsiniz.

3. Farklı siteler link değişiminde bulunmadan (farklı bir upload sitesine yükleme yapmadan) paylaşımda bulunmakta serbesttir.

4. Emek hırsızlığına müsaade etmemek ve güvenlik sorunu yaşamamak için yamayı sadece yukarıda belirtilen adresten (https://www.bitlikutu.com/) indiriniz.


P.S. To Game Developers; This patch has been prepared by https://www.bitlikutu.com/ for the convenience of Turkish users and for them to enjoy the game more. If the game makers do not have approval/consent, please contact admin@bitlikutu.com via e-mail address. In line with your request, the download links will be removed from all the places I have published within 24 hours. Thank you for your interest. Kind Regards.


!!! TEŞEKKÜRLER !!!

Eğer bu yamayı https://bitlikutu.com dan indirdiyseniz;

Commandos 2 HD Remastered Türkçe Yama https://bitlikutu.com da bulunan diğer yamalar gibi günler harcanarak Bitlikutu.com tarafından hazırlanmıştır bu nedenle sadece hazıra konan ve bir şey üretmeyen insanların sitelerinden indirmeyerek https://bitlikutu.com dan indirip destek olduğunuz için teşekkürler.

Emek hırsızlarına pirim vermediğiniz için teşekkürler.

Yama yapımında güzel sözleriyle destek olan arkadaşlara teşekkürler.

Bitlikutu YouTube kanalına abone olan arkadaşlara teşekkürler.

Keyifli oyunlar…


Oyundan Resimler:


Commandos 2 HD Remastered Türkçe Yama


ÇEVİRİ DURUMU

%100

 

v1.0

ÇEVİRİ YAPILAN OYUN VERSİYONU : v1.13.010

TÜRKÇE YAMA VERSİYONU : 1.0

 

Kurulum videosu ve yükleme talimatları indirdiğiniz dosya içerisinde mevcuttur.

 


 

Kurulum Parolası: bitlikutu.com

 


İndirme Linkleri

Commandos 2 HD Remastered Türkçe Yama v1.0

Download – Commandos 2 HD Remastered Türkçe Yama v1.0 (v1.13.010 için)

 


Türkçe Yama v1.0’ın tam uyumlu olduğu oyun sürümünü BURADAN veya aşağıdaki bağlantıdan indirebilirsiniz.

Commandos 2 HD Remastered FULL İNDİR + TÜRKÇE YAMA


Turbobit ve benzeri tüm ücretli sitelerden ÜCRETSİZ olarak premium hızda nasıl indirme yapılacağını öğrenmek için BURADAKİ yazımı okuyabilirsiniz.


#Commandos #TürkçeYama #indir, #Download

Aşağıdaki başlıkları senin için buldum belki ilgini çeker !

Yorum yaparak düşüncelerini bildirmek ister misin ?

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Reklam Engelleyici Tespit Edildi!!!

Reklamları engellemek için eklenti kullandığınızı belirledik. Lütfen reklam engelleyiciyi devre dışı bırakarak bize destek olun.

Powered By
Best Wordpress Adblock Detecting Plugin | CHP Adblock

Cart

Your Cart is Empty

Back To Shop