Pil olarak kullanılan insanlar – BTCMatik (Bitcoin)

Pil olarak kullanılan insanlar – BTCMatik (Bitcoin)

Pil olarak kullanılan insanlar ! Gün geçmiyor ki yeni bir habere şaşırmayalım bu seferki haber teknolojiden geliyor ve oldukça ilginç.

Bitcoin nâm-ı diğer dijital para bugünlerde adından çok bahsettiriyor. Aslına bakarsanız nasıl bahsettirmesin ki her gün felaket derecede değerleniyor İnternetten Para Kazanma yazımda BTC den yüzeysel olarak bahsetmiştim ve o yazıyı hazırlarken 1 BTC = 4217₺ idi şuanda ise 1 BTC = 65.966₺ hal böyle olunca insanlar BTC üretebilmek için çeşitli yöntemler üretmeye başladılar bile. En son üretilen yöntem ise çok acayip işlemcilerden artık BTC üretme işinin zor olduğunu anlayan minnerlar artık insanı adeta pil olarak kullanmaya başladı. Evet yanlış okumadınız artık biz onların gözünde birer pil konumundayız.

Pil olarak kullanılan insanlar

Nasıl ya ! Matrix’ teki robotların insanları sadece enerji olarak kullanma sahnesi gerçek mi oldu şimdi …

Sanırım aranızda Matrix filmini izlemeyen yoktur. Hani bizim NEO’cuk kırmızı hapı içince başına gelenler pişmiş tavuğun başına gelmemişti ve gerçekleri görmeye başlamıştı ya. Yine  hatırlayacağınız üzere gözlerini bir açan NEO’cuk kendini insanları sadece enerji olarak kullanan robotların tarlasında bir enerji kapsülü olarak bulmuştu ve vıcık vıcık bir suyun içinde orasında burasında bir sürü kablo olan sahne hani, ardından sifonu çeken robot NEO’cuğumuzu kanalizasyona postalamıştı işte o sahneden bahsediyorum yinede izlemeyenler için aşağıya videosunu koyuyorum midesi kaldıran arkadaşlar izleyebilirler 🙂 Bu haber nedense bana o sahneyi hatırlattı.

IoHO adlı şirket vücut ısısını enerjiye çevirerek kripto para çıkaran giysi geliştirildi. (SABAH 20.12.2017)

Yatarak para kazanma dedikleri muhabbet tam da bu olsa gerek. Elbiseyi giy yat bir kenara kumbarada biriksin para uyanınca biriken parayı çek keyfine bak oh ne âlâ. (İleriki günlerde adam kaçırma olaylarında artış yüzdesi patlak verirse hiç şaşırmayın.)

Bu konuda bize Allah bereket versin demekten başka bir şey düşmüyor ne diyelim gerçi biz o ürettiğimiz paraları TL ye çevirene kadar kuş kadar bişey kalacak hatta belkide üzerine para bile vermemiz gerekecek öyleki KDV dahil mi acaba bu elbisenin ürettiği paralara gerçi Türkiye şartlarında sadece KDV yetmez ÖÜV’nin (Özel Üretim Vergisi) gelmesi şart neyse o konulara dalmak istemiyorum elbetteki devlet büyüklerimiz gerekeni hakkıyla yapacaklar ondan yana zerre kadar şüphem yok zira en çok vergi veren ülkeyiz bu konuda da farkımızı ortaya koymamız şart yanlış mı düşünüyorum?

buy-kamagra-oral-jellies.com

Aşağıdaki başlıkları senin için buldum belki ilgini çeker !

Yorum yaparak düşüncelerini bildirmek ister misin ?

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Reklam Engelleyici Tespit Edildi!!!

Reklamları engellemek için eklenti kullandığınızı belirledik. Lütfen reklam engelleyiciyi devre dışı bırakarak bize destek olun.

Powered By
100% Free SEO Tools - Tool Kits PRO

Cart

Your Cart is Empty

Back To Shop